Obchodní podmínky pro poskytování a využívání dárkových poukazů hotelu K-Triumf

Všechny objednávky dárkových poukazů podané prostřednictvím našeho webu jsou pro zákazníky závazné. Dokončením objednávky dárkového poukazu potvrzujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI.

V okamžiku, kdy dokončíte objednávku dárkového poukazu, Vám na Vámi zadanou emailovou adresu pošleme potvrzovací email s informacemi o objednávce a případnými instrukcemi pro platbu (pokud jste zvolili platbu převodem). Pokud by vám žádný email nedorazil, kontaktujte nás prosím na info@k-triumf.cz nebo volejte na +420 491 407 121.

1. Způsoby platby a doručení

1. 1  Bankovním převodem

Po obdržení platby Vám dárkový poukaz zašleme na emailovou adresu zadanou v objednávce.  

1. 2  Osobní odběr

Pokud zvolíte platbu "Hotově na místě", můžete si poukaz vyzvednout a zaplatit na recepci hotelu. Na místě je možno platit hotově či kartou.  

2. Platnost dárkových poukazů

Platnost dárkového poukazu je 12 měsíců od data vystavení, pokud není stanoveno jinak. Tento dárkový poukaz nelze kombinovat s jinou slevou a jinou zvýhodněnou nabídkou pokud není domluveno jinak. Platnost dárkového poukazu nelze prodloužit.

Prosíme o rezervace vybraného termínu předem. Rezervaci vám následně potvrdíme. Bez závazné rezervace na čerpání služeb, není možné dárkový poukaz využít. Budeme se snažit maximálně vyhovět vaší žádosti, nemůžeme však zaručit určité datum nebo čas. V případě zrušení rezervace 24 hodin před dnem, kdy se má uskutečnit čerpání služeb, váš dárkový poukaz podléhá 100% stornu bez nároku na náhradu.

Stejně tak si dovolujeme upozornit, že v případě, že klient přijede čerpat služby a  nebude mít dárkový poukaz s sebou, může po něm být požadována úhrada služby na místě.

V případě ztráty dárkového poukaz nás neprodleně kontaktujte. Stornujeme váš původní poukaz a vystavíme vám nový, aby nemohlo dojít ke zneužití původního dárkového poukaz.

3. Ochrana osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité a usilujeme o jeho zachování při zpracování veškerých osobních informací, které od vás dostaneme. Řídíme se principy zákonné ochrany dat. Poskytnutím svých osobních údajů vyjadřujete souhlas s tím, že s nimi budeme moct nakládat při jejich zpracování.

4. Elektronická evidence tržeb - EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.