Tématické hry a večírky

Pojďte se nechat vtáhnout do časů dávno minulých nebo vyzkoušejte populární hospodský kvíz.

Treasure Hunt 

počet osob 10 - 200

Chcete zažít dynamickou soutěžní outdoorovou hru? Máte chuť si projít a poznat okolí hotelu K-Triumf a obec Velichovky? Tak právě pro Vás je tu program Treasure Hunt. V pětičlenných týmech obdržíte tablety se speciální aplikací, podle níž budete nacházet poklady a v nich odpovídat na různorodé otázky. Vaše skóre za správně zodpovězené poklady se v reálném čase zobrazí v aplikaci. Tím pádem všechny týmy vidí, jak si vedou v porovnání s ostatními a také místo, kde se ostatní týmy právě nachází. Hru Treasure Hunt lze obohatit o outdoorové aktivity. Můžete si tak například vyzkoušet střelbu ze sportovních foukaček, postavit most nebo vyřešit mechanický hlavolam, to vše pod dozorem instruktora. Trasu ve hře i tempo Vašeho pohybu si vybíráte sami a je proto na Vás, co všechno se rozhodnete navštívit. Tak neváhejte, odměna za nejlepšího lovce pokladů již čeká!

Brain Party

počet osob 30 - 200

Máte zájem o neformální zábavný program? Chcete večer před volnou zábavou, či během dne organizovanější týmový program? Vyzkoušejte naše Brain Party. Jedná se o obdobu populárního hospodského kvízu. Pěti až osmičlenné týmy, vždy u jednoho stolu, postupně odpovídají na několik sad otázek, vždy z jiné oblasti. Témata mohou být od sportu, přes hudbu až po  Celým programem Vás provede dvojice zkušených moderátorů/moderátorek. Během programu jsou pauzy, ideální pro navštívení baru nebo rautového stolu. Pro nejůspěšnější tým je nachystaná tekutá odměna na následnou volnou zábavu či jen tak. A nezapoměňte, žádné mobilní telefony!

Prvorepublikový večírek

Téměř o sto let zpět. Pojďte se nechat vtáhnout do časů dávno minulých. Vyzkoušejte si atmosféru doby Adiny Mandlové, Nataši Gollové, Huga Haase a Vlasty Buriana. Půvabně oděné dámy s péřovými boa kolem krku a čelenkami, pánové s kšandami nebo vestičkami, cigarety na špičce. Atmosféru skvěle podtrhuje swingová kapela – buď v tradiční podobě, anebo jako populární electro swing. Ať tak nebo tak, čeká vás taneční workshop swingu a charlestonu, ať to dokážete na parketu pořádně rozparádit.

Šedesátky

Kožené kalhoty, košili a pomádu do vlasů. Dámy do šatiček s puntíky a hudba ze 60. let. Čeká vás báječný večer! Kdo bude královnou a králem letošního večírku? Sandy a Danny to už nebudou! Večerem vás provede diskžokej a v koutě neobjevíte Bejby, jak by se dalo vytušit, ale retro herní automaty. Kdo bude nejlepším hráčem večera, kdo posbírá nejvíce vítězství na herních strojích a kdo na parketu? Samozřejmostí je i fotokoutek, zastrčte hřeben do zadní kapsy a jedem!

O Vánocích…

Vánoce jsou svátky klidu – říká se. Ve skutečnosti nám však přináší také pořádnou dávku shonu. Pojďte se před Vánoci zastavit a načerpat dávku té správné atmosféry. Vůně jehličí a hořících svíček, koledy a cukroví. Vytvořte dárky pro své blízké – už od dětství přece víte, že ty vlastnoručně vyrobené udělají největší radost. Nazdobte perníčky, vystříhejte přání a přichystejte vánoční dekoraci. Užijte si příjemné chvíle ve společnosti vašich kolegů a svařeného vína. A nezapomeňte na vánoční fotku ve fotokoutku!

In vino veritas

Řízenou degustaci špičkových moravských vín jsme pro vás okořenili lehkým herním principem. Jak vyvinutou máte chuťovou paměť? Co ve víně skutečně cítíte? Dokážete rozeznat nuance jednotlivých odrůd? Nejedná se o klasickou degustaci, která by mohla působit na laika jako příliš formální záležitost, ale o interaktivní program, který skloubí profesionalitu sommeliérského umění a vzájemné sdílení pocitů z jednotlivých vinných vzorků. Průběh večera pak postupně účastníci přebírají do svých rukou a v příjemné společenské atmosféře přechází k neformální zábavě.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.