Svatební obřad snů? U nás v K-Triumfu

Jen Vy dva a Váš velký den. Nekonečné výhledy do přírody, krásné prostory, perfektní gastronomie, luxusní apartmá pro novomanžele. Ať je svatba v K-Triumfu Váš životní triumf.
Možnost svatebního obřadu v unikátní přírodě našeho resortu s výhledem na oboru s vysokou zvěří.

Proč právě u nás?

On poklekl, ona řekla ano a svatební přípravy se roztáčejí na plné obrátky. Hledáte ideální místo, kde svůj velký den uskutečnit?

K-Triumf resort nabízí vše, na co si i ta nejnáročnější nevěsta vzpomene. Soukromí, výhledy do přírody, komfortní ubytování, skvělou kuchyni i luxusní wellness.

Ať už sníte o veselce ve velkém stylu nebo ji naopak chcete pojmout jen jako příjemné posezení s rodinou a nejbližšími přáteli, v K-Triumf resortu proměníme Váš sen ve skutečnost. Svatbu vám připravíme jakémkoli stylu. Dle přání zajistíme pronájem sálu, koordinátorku, výzdobu i kompletní menu svatební hostiny. K dispozici je stylová vinárna pro skutečně intimní oslavu, nechybí letní venkovní bazén a hotelové wellness. Svatebčané u nás mají absolutní soukromí, kolem dokola jsou jen lesy, louky a naše obora.

Hotelový resort disponuje celkem 109 lůžky, takže po dlouhých oslavách pohodlně uložíte ke spánku i široké příbuzenstvo včetně známých a přátel, v sále je potom k dispozici až 200 míst na sezení. Velmi oblíbené jsou svatební obřady venku s výhledem na naši nádhernou oboru s daňky. Pro tyto účely máme k dispozici rozlehlou terasu, kam usadíme až 100 hostů. Právě nádherná příroda nedotčená okolní zástavbou je hlavním lákadlem našeho resortu.

Ať je svatba v K-Triumfu Váš životní triumf!

Svatebčané u nás mají soukromí. Kolem dokola jsou lesy, louky a naše obora. Nedaleké Lázně Velichovky nabízejí fotogenická místa na procházku i možnost využití procedur během Vašeho pobytu v Resortu.

Ať tedy chystáte svatbu pro dva nebo pro sto lidí, neopomeňte se při výběru toho pravého místa zajet podívat i k nám do Velichovek. Můžeme slíbit, že jedinečná atmosféra resortu K-triumf Vás uhrane.

Rádi Vám pomůžeme s objednávkou květin a květinové výzdoby. Katalog Vám zašlene emailem, objednávku pro Vás rádi připravíme na základě Vašeho výběru včetně dovozu do K-Triumf Resortu

  

 

  

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.